KARSAV K-Pop Çalışmalarına Başlıyor!

Karşıyaka Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (KARSAV) genç ve çocuklara yönelik Kore Dansı K-Pop çalışmalarına Sude Nur Eybek eğitmenliğinde başlıyor.

Sude Nur Eybek, arkadaşları ile kurduğu K-pop grubu, İzmir’de birçok başarıya imza attıktan sonra İstanbul’da yapılan “KPOP KING OF THE KING” yarışmasında arkadaşlarıyla birincilik ödülünün sahibi oldu. Sude Nur Eybek, yarışmadan sonra eğitim almak, bilgi ve görgüsünü geliştirmek için Güney Kore’ye gitti…

Sude Nur Eybek, “Güney Kore’den yayılarak dünya gençlerini etkisi altına alan K-Pop grupları, ürettikleri müzik tarzlarıyla, bağımlılık yaratan melodileriyle, akıcı koreografiyle, gençler arasında büyük rağbet görüyor.  Sanatçılar sahneledikleri şarkıyı sadece söylemekle yetinmiyor aynı zamanda dans eşliğinde bir gösteri sergiliyor. Grup üyelerinin birlikte hareket etmesi ve yüksek tempodaki dansları izleyenleri büyülüyor.

Çocuklara ve gençlere yönelik K-Pop çalışmalarımıza KARSAV çatısı altında başlıyoruz, büyük ilgi göreceğini inandığım bu çalışmamıza ilgi duyan arkadaşlarımız aramızda görmekten mutlu olacağım” dedi.

İletişim :  0545 365 30 08